antypoślizgowe schody kamienne
antypoślizgowe schody kamienne i taśmy antypoślizgowe

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Restaurants Part I

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Ponieważ każdy potrzebuje miłego miejsca, aby zjeść miły obiad z żoną raz na jakiś czas.
Nazca Restaurant / Giancarlo Mazzanti Projekt znajduje się w nowej strefie T w Bogocie w Kolumbii.
Program podzielony jest na dwie strefy: przekąski, bar i VIP na drugim piętrze, jadalnia i kuchnia na pierwszym piętrze.
Projekt ma na celu wzmocnienie relacji z poziomem ulicy, poprzez obejrzenie pieszych z dużych schodów przy wejściu, usiąść i obserwować.
Przez te schody dochodzisz na drugie piętro, a po przejściu przez taras wchodzisz do baru.
Stamtąd idziesz w dół o jeden poziom do bardziej chronionej i intymnej przestrzeni, na której jest główna jadalnia, która otwiera się na wewnętrzne patio (czytaj dalej.) Theodore.
Cafe Bistro / SO Architecture Theodore Café Bistro to miejsce kultury.
To restauracja-kawiarnia, która emanuje wspaniałą atmosferą, a opierając się na izraelskiej fundacji kulturalnej, która powstała w ciągu ostatnich 60 lat, eksponaty w literaturze, piosenka, sztuka i architektura na wystawie są pokazane na półkach, pozwala na kolację przebywanie w bardzo wyjątkowej atmosferze.
Bogatą i szczególną przestrzeń miejsca tworzy architektoniczna inspekcja koncepcji części architektonicznej.
Projekt oferuje próbę myślenia o przekroju architektonicznym jako kamień do budowania przestrzeni (czytaj dalej.) Blacha błyskawicowa / Die Baupiloten Baupiloten zbudowali nową kafeterię w ramach nowego głównego planu przebudowy TU Główny budynek Berlina.
Kafeteria łączy dwa dziedzińce znajdujące się w wymienionym budynku z XIX wieku i zapewnia im nową funkcję.
Charakterystyczny świetlisty sufit kawiarni jest już widoczny z foyer uniwersytetu i przez okna wewnętrznych dziedzińców.
Aby zbudować stołówkę, budynek między dwoma dziedzińcami musiał być całkowicie wypatroszony, a reorganizacja obiegu (czytaj więcej.) Restauracja Rosso / SO Architektura Restauracja Rosso znajduje się w Ramat Yishay, mieście w dolinie Yezre-el w północnej części, jeśli Izrael.
Dokument ten ma na celu powiększenie istniejącej przestrzeni restauracyjnej (również zaprojektowanej przez SO Architecture) do zaplecza o proporcji pięciu do dwóch, która powinna umożliwiać aranżację intymnych funkcji i przyjęć, a także integrację w ramach restauracji.
Zielone wzgórze wokół miejsca wpłynęło na projekt tego miejsca.
Planowanie ma na celu odkrywanie.
Jak nadać przestrzeni w restauracji poczucie otoczenia (czytaj więcej.) Donut Stop / Workr Zainspirowany przez amerykańską architekturę przydrożną w połowie XX wieku, taką jak kawiarnie i kawiarnie, nowy Donut Stop, położony bezpośrednio przy głównej autostradzie, podkreśla ruch poprzez swój kształt.
Jej strzelisty, podnoszący się dach i poziome okucia nadają budynkowi dynamiczny kształt.
Na innym poziomie, w bardziej wysublimowanym sensie, budynek został pomyślany jako wyrzeźbiony z sił natury, takich jak wiatr, woda i lód.
Budynek wznosi się na wysokość 25 stóp na wschód, z widokiem na autostradę i wschodnie światło poranka, gdy sklep z pączkami jest najbardziej ruchliwy (czytaj więcej.)
[podobne: impregnacja więźby dachowej, podchloryn wapnia, janusz kilański ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: impregnacja więźby dachowej janusz kilański podchloryn wapnia