antypoślizgowe schody kamienne
antypoślizgowe schody kamienne i taśmy antypoślizgowe

Architektura 21szego wieku : Casa Pedralbes / Joan Anguita

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ten dom w górach, zaprojektowany przez architekta Joana Anguitę, przenosi cały urok Los Angeles do Barcelony w Hiszpanii.
Częściowo zawieszony nad terenem, jest wymarzonym domem młodego biznesmena, który uwielbia kolekcjonować samochody i organizować spotkania dla swoich przyjaciół.
+ 27 Czterokondygnacyjna struktura wtapia się w otoczenie dzięki przezroczystej szklanej fasadzie, która zapewnia spektakularne widoki na miasto i Morze Śródziemne.
Główna bryła domu składa się z parteru i pierwszego piętra zarezerwowanego dla działalności towarzyskiej.
Na parterze znajduje się prywatny samochód właściciela, natomiast na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia, jadalnia, salon i biblioteka.
Winda towarowa biegnie aż do samego domu, od powierzchni wystawienniczej po najwyższe piętro, które jest poświęcone codziennym pomieszczeniom mieszkalnym.
Ta przezroczysta winda umożliwia przenoszenie pojazdów z jednego poziomu do drugiego lub umieszczanie ich na wystawie w różnych miejscach.
Ustawienia na planie otwartym tworzą wrażenie wielkiej przestrzeni, wzmocnionej jedynie przez dominację jasnych, neutralnych kolorów i designerskich mebli starannie dobranych przez architekta.
Dom posiada również dwa baseny, każdy z jedną ścieżką: jedną na zewnątrz, na pierwszym piętrze, a drugą w piwnicy, w której znajduje się strefa wypoczynkowa z kinem, kręgielnią i siłownią.
Taras na dachu to taras zaprojektowany z myślą o przyjemności, z jacuzzi, solarium i dużym barem.
[więcej w: olx żary, olx rypin, vitopend 100 instrukcja serwisowa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx rypin olx żary vitopend 100 instrukcja serwisowa