antypoślizgowe schody kamienne
antypoślizgowe schody kamienne i taśmy antypoślizgowe

Architektura: Summer International Shopping Mall / 10 Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości 10 Design Construction dla Summer International Shopping Mall w Zhuhai, Chiny zaczęły.
Projekt jest mieszanym użytkowaniem o powierzchni 360 000 m2 zaprojektowanym przez 10 Design i prowadzonym przez partnera Gordona Afflecka.
Klient zakwestionował projekt, aby wyjść poza.
Czarną skrzynkę.
model detaliczny, co powoduje różnorodne uporządkowanie form i przestrzeni ostatecznego projektu.
Śledź nas po przerwie, aby uzyskać więcej informacji na temat tego projektu.
W centrum handlowym znajdą się powierzchnie komercyjne, hotelowe i mieszkalne, co zapewni łączną powierzchnię do 510 000 mkw.
Dzierżawione obszary są zróżnicowane i łączą się z zewnętrznymi przestrzeniami publicznymi i obywatelskimi.
Grupa Summer postanowiła zapewnić przestrzeń dla społeczności z centrum handlowym, tworząc środowisko, które również ma naturalny krajobraz.
Affleck przewiduje, że te decyzje projektowe sprawią, że Summer International Shopping Mall stanie się jednym z głównych kierunków w południowych Chinach.
Dzięki uprzejmości 10 Design Zhuhai jest rozwijającym się miastem, a strona tego projektu jest wyjątkowa, ponieważ jest miejscem spotkań między siatką miasta a naturalną topografią otaczających wzgórz.
Supergwiazda miejska.
Definiuje krawędzie witryn, ponieważ spotyka się z miejską siatką i składa się ze skumulowanych bloków z kamienia, stali i diod LED, które przechodzą przez ulice.
Dzięki uprzejmości 10 Design Bloki LED zapewniają bramy wejściowe i punkty podziału, które odsłaniają miękką krawędź budynku, określoną przez zasadzone tarasy i ogród.
Tarasy odzwierciedlają meandrujące ścieżki, które pieszy może wybrać w całym budynku.
Falują i tworzą doliny, które naturalnie dostarczają punktów zbiorczych, placów i zacienionych dziedzińców.
Dzięki uprzejmości 10 Design Architect: 10 DESIGN Project Lokalizacja: Zhuhai, Chiny Nazwa projektu: Summer International centrum handlowo-rozrywkowe Klient: Summer Industrial Group Site Area: 170,000sqm Obszar serwisu: 510,000sqm Funkcja: Kompleks handlowy, biuro korporacyjne, pięciogwiazdkowy biznes Hotel, Convention, EXPO Center Projektant: Gordon Affleck, projektant projektu Design Partner: Jamie Webb, Bernice Kwok, Kevis Wong, Nick Chan, Jason Easter, Christian Dierckxsens, Ewa Koter, Alicia Johannesen
[więcej w: kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, odległość szamba od granicy, vitopend 100 instrukcja serwisowa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania odległość szamba od granicy vitopend 100 instrukcja serwisowa