antypoślizgowe schody kamienne
antypoślizgowe schody kamienne i taśmy antypoślizgowe

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Green Roof Part I

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Trwałość stała się głównym problemem w ciągu ostatnich lat.
Wiele osób uważa, że za kilka lat żadna konstrukcja nie będzie możliwa bez energooszczędności.
Tak więc dzisiaj Rounding gromadzi wcześniej prezentowane prace, które mają Green Roofs.
OS House / NOLASTER Dom znajduje się w Hiszpanii.
Nowa topografia została zdefiniowana w celu ochrony tylnego południowego ogrodu przed silnym i uporczywym morskim wiatrem.
Budynek jest zamknięty w kwadratowym pryzmacie (22 × 22 m), mierzącym trzy i pół metra wysokości.
Najbardziej eksponowaną fasadą domu jest zielony dach.
Główny program rozwija się na pierwszym piętrze, na parterze, który składa się z garażu, obiektów, magazynu, ganku i południowego ogrodu.
Żaden z elementów na dachu nie jest wyżej niż linia horyzontu widziana z ulicy (czytaj dalej.) Schrony ekologiczne w Finca El Retorno / G Ateliers Projekt znajduje się w Guatapé-Antioquia, miejscu o naturalnym potencjale rozwoju turystyki ekologicznej po prostu dwie godziny od Medellín.
Projekt potwierdza naturalne piękno witryny, aby stworzyć 8 schronisk ekologicznych, które starają się zminimalizować wpływ na witrynę i osiągnąć delikatne połączenie architektury i miejsca.
Schrony te wychodzą z topografii i wzbogacają otaczającą przyrodę, nie konkurując z nią.
Zielone dachy zapewniają przestrzeń do uprawiania aktywności na świeżym powietrzu (czytaj dalej.) Oliver Kindergarden / Carroquino Finner Arquitectos Witryna znajduje się w typowej hiszpańskiej współczesnej urbanistyce otoczonej umundurowanymi ośmiopiętrowymi budynkami mieszkalnymi.
Nasza interwencja na małą skalę jest zdominowana przez zielony pochyły dach, który odnosi się do topografii sąsiedniego parku.
W przeciwieństwie do sąsiednich budynków orientuje się dynamicznie w bezpośrednim otoczeniu.
Różnorodne objętości są łączone pod wielokrotnie złożonym dachem, w którym przestrzenie oferują reakcję na różne zastosowania.
Istnieje wiele otwartych obszarów (czytaj więcej.) Joanopolis House / UNA Arquitetos Powszechnie spotykane w tych mieszkaniach, bujne domy z jego zabudowaniami zajmują prawie wszystkie własne witryny, nie pozostawiając przestrzeni między sobą.
Naszym zamiarem było poszukiwanie przeciwieństwa: lepiej zintegrować się z opadającym zboczem, co przyniosło jej atrybuty, aby chronić dom przed otaczającymi go konstrukcjami, szukając wygody.
Proces prowadzono w odcinkach, wykorzystując bilans objętości gleby do wypełnienia nasypu.
Kondominium znajduje się nad brzegiem jeziora Piracaia (czytaj więcej.) Centrum Kultury Hanamidori / Atelier Bow-Wow Jest to obiekt, który intensywnie łączy różne funkcje rozpowszechniania informacji i wymiany związane z Zieloną Strefą Kultury, nowo otwartą w ramach Showa Memorial Park.
Podstawowa koncepcja dotyczyła rozwijającej się architektury. , W odpowiedzi na rozwijające się działania zielonej kultury i parkitektury : architektury integrującej się z krajobrazem, w której są połączone wnętrza i zewnętrza.
Naszą intencją było stworzenie przestrzeni tak wygodnej, jak w cieniu drzewa, która zapewniałaby wsparcie dla aktywności w parku (czytaj dalej.)
[patrz też: janusz kilański, przesycanie, ogrodzenie z paneli ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: janusz kilański ogrodzenie z paneli przesycanie