antypoślizgowe schody kamienne
antypoślizgowe schody kamienne i taśmy antypoślizgowe

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Leisure Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Po tygodniu ciężkiej pracy nic nie jest lepsze niż idealne miejsce na relaks.
Tak więc w ten wtorkowy piątek przyniesiemy wam nasze wcześniej przygotowane rozrywki.
Więc zrelaksuj się i ciesz się.
Las Palmas de Leyda Spa / Cristobal Valenzuela Projekt organizowany jest przez obszar grilla, główną przestrzeń, w której odbywa się większość działań.
Inne obszary, takie jak basen, wanna z hydromasażem i kominek, są połączone z główną przestrzenią, pozwalając na różne otoczenie, wszystkie wizualnie połączone.
Wszystkie te obszary owinięte jako jedna duża przestrzeń, przez drewnianą skórę, wykonaną z desek z drewna Ulmo o wymiarach × 3 cali, nadają wnętrzu-zewnętrznemu odczuciu, które chcieliśmy osiągnąć.
Sala gimnastyczna, gabinet masażu i łaźnia parowa są połączone z resztą programu, ale gdzie jest dużo więcej prywatnych przestrzeni (czytaj więcej.) Dellis Cay: Starchitects w archipelagu Turks & Caicos Supergwiazdowi architekci przybywają na Karaiby, specjalnie dla Dellis Cay, 560 akrowej wyspy archipelagu Turks & Caicos.
Projekt, którego ukończenie ma nastąpić do 2010 r., Obejmie prace Shigeru Bana, Davida Chipperfielda, Carla Ettenspergera, Zahy Hadid, Kengo Kumy, Piero Lissoni i Chada Oppenheima.
Oprócz 124 willi i 154 rezydencji, wyspa będzie miała spa o powierzchni 30 000 stóp kwadratowych, obsługiwane przez Mandarin Oriental, pięciogwiazdkowy luksusowy hotel, znakomitą restaurację i liczne niezobowiązujące doznania kulinarne (czytaj dalej.) Geometryczne gorące źródła / niemiecki del Sol It znajduje się w środku rodzimych lasów Parku Narodowego Villarrica, w 13,5 km drogi, która przecina Park między Co.
Aripe i Pucón.
Do kąpieli z przyjemnością, w środku natury, zostało wyciosanych 17 basenów na 450 metrów, z czerwonymi drewnianymi ścieżkami i rampą bez schodów, które prowadzą gości do basenów i pozwalają im przejść przez projekt, aby wybrać basen do kąpieli.
Dzięki do świecy, nie wygrałeś podróży.
Nie można też poślizgnąć się na lodzie lub śniegu, ponieważ ścieżka jest ogrzewana przez wodę termalną, która płynie pod nią, zanim zostanie rozesłana do basenów (czytaj dalej.) Gleichenberg Thermal Bath / JSA Projekt znajduje się w chronionym parku i składa się z zabiegu obszar z około 50 różnymi pokojami do zabiegów leczniczych, czterogwiazdkowy hotel z kilkoma różnymi restauracjami i kawiarniami oraz publiczna łaźnia termalna dla pacjentów i innych gości.
Obszary oczekiwania w gabinetach dla pacjentów są kształtowane wokół dziedzińców, dzięki czemu słońce i widok na drzewa dają wrażenie, że pacjenci czekają w parku.
Pełne leczenie może potrwać kilka dni (czytaj dalej.) Centrum sportu i rozrywki RELAXX / AK2 Einsteinova Road jest prawdopodobnie najczęściej odwiedzaną arterią w Bratysławie, położoną niestety, jak wielką przeprawę przez dzielnicę miasta Petržalka.
Ale niektórzy architekci pokazują nam, że można udoskonalić tak pracowite środowisko.
Nowe Centrum Sportu RELAXX wkracza w szybką lokalizację, harmonizuje i kieruje hałasem i chaosem.
Ten dom jest jak rzeźba symbolizująca piękno niepokoju i poetykę prędkości.
Napięcie, które wytworzyło współczesną architekturę, było silne również dlatego, że sąsiedni budynek Atrium był budynkiem roku w lokalnych konkursach architektonicznych (czytaj dalej.)
[więcej w: olx kozienice, bufor ciepła, impregnacja więźby dachowej ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bufor ciepła impregnacja więźby dachowej olx kozienice