antypoślizgowe schody kamienne
antypoślizgowe schody kamienne i taśmy antypoślizgowe

Architektura 21szego wieku : Tajwan Centrum Kontroli Chorób Kompleksowa propozycja RSVP

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Główną strategią, na większą skalę, było umożliwienie parkowi penetracji terenu.
Projekt staje się przedłużeniem zielonego korytarza na południowy zachód, podczas gdy większy plac rozpoznaje obecność miasta na północnym wschodzie.
W obrębie samej witryny staraliśmy się stworzyć równowagę między przestrzenią zbudowaną a otwartą, która przenosi się na relacje między przestrzeniami roboczymi a szeregiem dziedzińców i ogrodów, które ułatwiają spontaniczną interakcję między naukowcami i badaczami.
Dokładnie wyskalowaliśmy masę budynku, aby różne kawałki stały się mniejszymi obiektami na większym krajobrazie falujących zielonych dachów.
Nawet program wystawy jest pomyślany jako szaleństwo w ogrodzie lub pawilon dostępny publicznie zarówno z parku, jak iz placu.
Miejsce podzielone jest przez podwójny grzbiet lub galerię, która łączy różne laboratoria i resztę elementów programowych.
Podziemny parking ma bezpośredni dostęp do tego obszaru obiegu w różnych punktach, co zapewnia łatwy dostęp do różnych części Centrum.
Wzdłuż dwóch bocznych ulic para korytarzy usługowych zapewnia łatwy dostęp do załadunku i zarządzania odpadami.
Projekt uwzględnia złożoność różnych rodzajów obiegu, w tym publicznego, prywatnego, usługowego, samochodowego i pieszego, i proponuje proste rozwiązanie dla każdego z nich.
Obrazy budynku odpowiadają również na dwa różne warunki na stronie.
Po stronie.
duży, wspornikowy budynek mieszczący administrację i sale konferencyjne dociera do odwiedzających Centrum, podczas gdy po stronie parku.
bardziej ekologiczny budynek wyrasta z krajobrazu, aby zakryć sekwencję z kawiarnią i lokalem gastronomicznym, które mogą obsługiwać większy kompleks i stać się formalną atrakcją wzdłuż parku.
Planowanie przestrzeni jest wierne programowym wymaganiom pod względem dopasowania i podziału, ale poświęcono dużo czasu na zbalansowanie prywatności i indywidualności z możliwościami zbiorowymi i zrównoważonymi strategiami.
[przypisy: przesycanie, podchloryn wapnia, przepływ miarodajny ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: podchloryn wapnia przepływ miarodajny przesycanie