antypoślizgowe schody kamienne
antypoślizgowe schody kamienne i taśmy antypoślizgowe

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Housing Part I

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Carabanchel Housing / Foreign Office Architekci Strona jest równoległobokiem 100 × 45 zorientowanym na linii północ-południe i ograniczającym na zachodzie nowy park miejski oraz na północy, wschodzie i południu z podobnymi blokami mieszkalnymi, położonymi w południowej części Madrytu.
Rozporządzenie określa liczbę i typ jednostek, które muszą spełniać określone wartości procentowe większych i mniejszych obszarów i mają maksymalną wysokość, ale nie wyrównanie w obrębie prostokątnego wykresu.
Jednostki te mają długość 13,40 m.
które łączą fasady i unikają wszelkiego rodzaju konstrukcji w przegrodach między apartamentami (czytaj więcej.) De Rokade / Arons en Gelauff Architecten W 2003 r.
rada gminy Groningen rozpoczęła projekt.
Intense City.
aby miasto było zwarte, zwiększając gęstość zabudowy dzielnic wokół Centrum.
Blok mieszkalny Rokade znajduje się na jednym z pierwszych miejsc o podwyższonej gęstości i wyznacza róg Corpus den Hoorn Laan i Sportlaan, aleja zapewniająca dostęp do dzielnicy Hoornse Meer.
De Rokade sąsiaduje bezpośrednio z domem opieki i opieki, Maartenshof, który został gruntownie odnowiony (czytaj więcej.) VM Houses / PLOT = BIG + JDS Domy VM mieszczące się w Kopenhadze, Dania, są dwoma blokami mieszkalnymi utworzonymi jako litery.
V i M.
Bloki są uformowane jako takie, aby umożliwić światło dzienne, prywatność i widoki.
Vis -.
- vis z sąsiadem jest eliminowany poprzez popchnięcie płyty w jej środku, zapewniając przekątne widoki na rozległe i otwarte, otaczające pola.
Wszystkie apartamenty mają podwójną przestrzeń na północ i szerokie panoramiczne widoki na południe.
Logika ukośnej płyty zastosowanej w domu V jest podzielona na mniejsze części dla domu M (czytaj więcej.) Signalhuset / NOBEL The Signal House ma centralną lokalizację w.
Restad City, skierowaną bezpośrednio w stronę zakrzywionego kanału wzdłuż Arne Jacobsens Allé.
Budynek jest podniesiony na kilku betonowych elementach, podnosząc 288 jednostek mieszkalnych unoszących się nad ziemią.
Elewacje budynku składają się z zewnętrznego, przezroczystego ekranu z ocynkowanej elastycznej ramy, która określa zewnętrzny kształt budynku.
Wraz z ekranem zewnętrznym kolorowe fasady tworzą żywą, zróżnicowaną strukturę, która dodaje budynkowi obecność i tożsamość (czytaj więcej.) Dom dla architektów i artystów / AFGH Zadaniem było stworzenie niedrogiej przestrzeni mieszkalnej o wysokich standardach komfort życia dla czterech różnej wielkości imprez.
W procesie każda ze stron miała zyskać jak najwięcej z jednej strony z okolic 3 000 m2 zwróconych na południe, az drugiej strony z północnego miasta.
To określiło niekonwencjonalną i złożoną wewnętrzną organizację budynku.
Wszystkie cztery apartamenty są dostępne przez dwukondygnacyjny hol wejściowy, każdy z nich ma własną wewnętrzną klatkę schodową o jednym lub dwóch piętrach (czytaj więcej.)
[patrz też: olx żary, odległość szamba od granicy, podchloryn wapnia ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: odległość szamba od granicy olx żary podchloryn wapnia