antypoślizgowe schody kamienne
antypoślizgowe schody kamienne i taśmy antypoślizgowe

Budownictwo wczoraj i dzis : Biennale w Wenecji 2012: Niezakłócona demokracja domaga się nieuporządkowanej przestrzeni / pawilonu Chorwacji

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Nico Saieh Space jest podstawowym zasobem.
Architektura ma istotny wpływ na ogólne zarządzanie przestrzenią.
W rezultacie na nim spoczywa obowiązek zrozumienia elementarnej polityki nieodłącznie związanej z każdą działalnością architektoniczną.
Więcej od Tomislava Pavelić:.
Nico Saieh Ponieważ nie ma obecnie uznania żadnej formy pozytywnych aspiracji społecznych i nie ma wiary w poprawność obecnej orientacji, bezpieczne mechanizmy społeczne (i architektoniczne), takie jak empatia i ogólnie etyka albo straciła swoją skuteczność, albo całkowicie odrzucony.
Z tego powodu nie ma się co dziwić, że obecne dramatyczne wydarzenia społeczne dowodzą całkowitej nieumiejętności większości architektów, aby nadążyć za nimi, czyli móc tworzyć konkretne i skuteczne odpowiedzi przestrzenne na konkretne potrzeby i problemy społeczne.
Aby architektura była w stanie przywrócić jej znaczenie społeczne, to po raz kolejny stać się przestrzennym generatorem procesów interakcji i integracji społecznej, musimy podjąć całą debatę na temat Wspólnej płaszczyzny działalności architektonicznej (czyli jej ambicje i obowiązki) wracają do początku, bo jeśli istnieje jakiś wspólny mianownik naszej działalności zawodowej, to mogą to być tylko ludzie i obejmuje dosłownie każdego członka społeczności społecznej, w której i dla których pracujemy.
Tylko w ten sposób, świadomi zakresu naszej własnej odpowiedzialności społecznej, będziemy mogli odzyskać prawo do wypowiadania się ze stanowiska pierwszej osoby liczby mnogiej.
Grupa Pulska działa przede wszystkim, choć nie wyłącznie, lokalnie.
Adresują miasto jako niespokojną dziedzinę konfliktu, w którym jednak odczytują potencjał do tworzenia nowych relacji przestrzennych i architektonicznych.
Ich zdolność do koncentrowania się na bezpośrednich problemach przestrzennych środowiska, w którym żyją, daje im wiarygodność w łączeniu ich doświadczeń z możliwą metodologią działalności architektonicznej w dzisiejszych warunkach.
Ponieważ działają w warunkach równości – a nie odgórnie jako bezosobowi, powściągliwi profesjonaliści – ze swoją społecznością społeczną, członkowie grupy Pulska formułują swoje zawodowe i ludzkie credo poprzez sformułowanie, że niezaimperowana demokracja domaga się niezapośredniczonej przestrzeni .
.
Nico Saieh
[hasła pokrewne: olx kozienice, emchrom siedlce, olx żary ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: emchrom siedlce olx kozienice olx żary