antypoślizgowe schody kamienne
antypoślizgowe schody kamienne i taśmy antypoślizgowe

Nowoczesna architektura : FlyNY: Kite-Wielding Architects Descend w Nowym Jorku

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Od pokoleń architekci pomogli ukształtować panoramę Nowego Jorku w jeden z najbardziej niezwykłych zabytków na świecie.
Tej wiosny dodadzą setkom nowych form do miejskiej sylwetki – tylko tym razem zrobią to z latawcami.
9 maja architekci, projektanci, artyści i miłośnicy latawców zbiegają się na Riverside Park na Manhattanie, aby wziąć udział w pierwszym corocznym konkursie FlyNY, międzynarodowym konkursie latawców.
Uczestnicy wystawią swoje projekty na próbę przed panelem sędziów, w tym między innymi architektem Michaelem Sorkinem, założycielką platformy Surface Riley Johndonnell i kustoszem Queens Museum sztuki Erin Sickler.
Trzy najlepsze projekty zostaną zamieszczone w artykule w czerwcowym numerze magazynu Metropolis, a wszystkie zwycięskie latawce zostaną sprzedane na aukcji na imprezie w Chelsea w dniu 28 maja, a wpływy zostaną wykorzystane na rzecz architektury dla ludzkości.
Wiele czołowych nowojorskich firm architektonicznych zaprezentuje latawce obok entuzjastów wzornictwa z całego świata.
Jeden z uczestników, architekt Heinrich Hohmann, pokochał latawce, które dorastały w latach sześćdziesiątych w niemieckim Schwarzwaldzie.
Pamiętam długie letnie popołudnia leżące na plecach w suszącym sianie i oglądające latawiec w kształcie diamentu w słońcu.
mówi Hohmann.
Dziś podróżuje do konkursów na całym świecie, wykorzystując swoje szkolenie architektoniczne do projektowania i produkcji skomplikowanych latawców.
Sponsorowany przez magazyn europejski Kite and Friends, po raz pierwszy odwiedzi Stany Zjednoczone, by wziąć udział w konkursie FlyNY.
Kolejne zgłoszenie pochodzi od trio artystów, którzy spotkali się w programie MFA Columbia University.
Myślałem (FlyNY) było interesujące częściowo dlatego, że nie było specjalnie dostosowane do tego samego rodzaju odbiorców, z których zwykle robię sztukę ,.
mówi fotograf Fiona Gardner, która współpracuje z przyjaciółmi Annie Shaw i Noah Fischer.
Wcześniejsze prace, w tym dokumentacja życia sponsorowanych przez metro zwycięzców konkursów piękności (Gardner), nawrócenie fryzjera w Los Angeles.
Chinatown w galerię sztuki (Shaw), i pracując z niemiecką grupą teatralną jako badacz Fulbrighta (Fischer), grupa entuzjastycznie podchodzi do specyficznych dla miejsca rywalizacji i performatywnych możliwości konkursu.
latawiec Heinricha Hohmanna autorstwa Heinricha Hohmanna Aby uzyskać więcej informacji na temat FlyNY lub zarejestrować się w konkursie, odwiedź stronę FlyNY
[przypisy: kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, odległość szamba od granicy, powietrzna pompa ciepła ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kocioł gazowy jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania odległość szamba od granicy powietrzna pompa ciepła